2in1 3A PD cable 1m
14282
Description
Fast PD charging cable with Type C and Lightning. Made of durable textile that not only offers durability but also boasts a stylish design. The cable provides fast charging with a powerful 3A current with PD speed. An excellent choice for swift and reliable charging, while the textile material safeguards against tangles and wear.
The cable can transfer data trough all connectors.
| Order from: | 100pcs |
| Tariff/stat no: | 8544429090 |
| Color: | Black, Silver, Blue, Red, Green |
| Print Surface: | 12x5mm |
| Logo: | Engraving |
| Material: | Fabric/aluminium |
| Capacity: | 20V/3A /60W PD |
| Weight: | 29g |
| Dimensions: | 1000mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |





















