LED Megabeam Light Tech Pen (warm white light)
883-00.W08
Description
Lightweight flashlight with a focused LED and warm white light that ensures true color representation. Also for medical diagnostic purposes.
| Order from: | 50pcs |
| Tariff/stat no: | 8513100000 |
| Color: | Silver |
| Print Surface: | 30x6mm |
| Logo: | Engraved |
| Material: | Metal |
| Capacity: | 1AAA battery |
| Weight: | 83g |
| Dimensions: | 111x14x14mm |
| Certificate: | CE, Rohs, EMC |






